Giloy (Guduchi) kapsle

Giloy (Tinospora cordifolia), u nás známá spíše pod názvem Guduči (Guduchi) působí jako antioxidant, používá se na podporu imunity a má příznivý vliv hned na několik tělesných funkcí (funkce jater, dýchací systém, močové cesty).

Tobolky Giloy Planet Ayurveda obsahují standardizovaný extrakt 10:1 rostliny Tinospora cordifolia – Tinospora srdcolistá, čeleď Menispermaceae (Guduchi), standardizovaný na 2% hořčin. Potah tobolky z celulózy rostlinného původu. Obsah 1 tobolky: 500 mg standardizovaného extraktu.

Tobolky plněné standardizovaným extraktem poskytují hned několik výhod oproti kapslím plněným syrovým bylinným práškem či běžným extraktům. Přečtěte si více o standardizovaném extraktu.

Tobolky Giloy Planet Ayurveda jsou čistě přírodní, obsahují 100% standardizovaný extrakt. Neobsahují žádná další plniva, aditiva ani chemické látky.

Vhodné pro vegetariány i vegany.

 

Účinky rostliny Giloy (Tinospora cordifolia, Guduchi, Guduči)

Giloy (Tinospora cordifolia, Guduchi) se v ajurvédě označuje pro své široké použití pojmem amrita (překlad: nesmrtelnost). Je známá i pod názvem „indický chinin“. Ajurvéda ji zná pod názvem Guduchi. Tinospora cordifolia působí jako antioxidant, v ajurvédě se již po staletí používá k podpoře imunity . Má příznivý vliv hned na několik tělesných funkcí (funkce jater, dýchací systém, močové cesty). Příznivě se také podílí na metabolismu lipidů. Giloy má také adaptogenní účinky. Pro své unikátní schopnosti harmonizovat imunitní systém se v ajurvédské medicíně používá při všech automunitních onemocněních .

 

Ajurvédské vlastnosti:

Vata: = Pitta: = Kapha: =

 Pro lepší efekt doporučujeme kombinovat s kapslemi Shilajit (Mumio) (celková podpora organismu), resp. s dalšími ajurvédskými bylinami podle typu autoimunitního onemocnění.

 

Nepřehlédněte zajímavé články:

Guduči – účinky a použití

10 zdraví prospěšných účinků Guduchi

VIDEO: Guduchi – účinky a použití

Atopický ekzém – příčiny a ajurvédská léčba

Popis balení Giloy Kapsle Planet Ayurveda:

  • Balení: 60 ks kapslí, až 500 mg standardizovaného extraktu z rostliny Phyllanthus niruri Linn. (Euphorbiaceae) obsahující 2% hořčin. Potah tobolky z celulózy rostlinného původu.
  • Naše kapsle jsou 100% vegetariánské .
  • Doporučené dávkování: 1-2 kapsle 1-2 x denně.
  • V našich kapslích používáme vysoce účinný standardizovaný extrakt z rostliny. Zdůrazňujeme, že nepoužíváme syrový prášek z rostliny a nepřidáváme do kapslí žádné další přídatné látky.
  • Jedná se o čistě přírodní produkt bez jakýchkoli chemikálií, aditiv či levných plniv.
  • S produktem značky Planet Ayurveda si kupujete kvalitu. Více o značce a jejích odbornících si přečtěte zde.

Upozornění: Pro lepší účinek doporučujeme dodržet mezi jídlem a ajurvédskými produkty alespoň půl hodiny, ideální hodinu.

Mohlo by vás zajímat:

Gymnema Sylvestrae (Gurmar) kapsle

Gymnema Sylvestrae (Gurmar) kapsle

Gurmar, latinsky Gymnema sylvestrae, se tradičně používá v ajurvédské medicíně při udržování normální hladiny cukru v...

Gugullipid kapsle

Gugullipid kapsle

Gugulipid snižuje tvorbu cholesterolu v játrech a jako antioxidant zabraňuje oxidaci cholesterolu. Používá se i při...

0 komentáøù

Pøidat komentáø

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zůstaňte v obraze!

Chcete pravidelně dostávat osvěžující a inspirativní obsah přímo do vaší e-mailové schránky? Přihlaste se k odběru novinek z „Život bez nemoci“ a získejte nejnovější články, exkluzivní tipy a speciální nabídky.