Digestion Support (Podpora trávení) kapsle

Tobolky na podporu trávení Digestion Support obsahují směs jedinečných bylin popsaných v Ajurvédě jako byliny s nejlepším účinkem na trávení.

Byliny jako Haritaky, Fenykl, Kmín, Piepor udržují přirozenou PH rovnováhu v žaludku a pomáhají s trávením všech typů jídla. Tyto byliny spolu synergicky působí a regulují kyselost, nadýmání i zácpu . Toto jsou složité trávicí problémy, které jsou podle ajurvédy hlavním důvodem mnoha dalších onemocnění. Jen trávicí trakt, který je v pořádku, umožňuje správné vstřebávání živin v těle.

Digestion Support je čistě bylinný extrakt bez jakýchkoli přidaných chemických látek. Její složky se v ajurvédské medicíně velmi často používájí již od roku 5000 př. nl bez jakýchkoli vedlejších účinků.

Kvalita: naše tobolky jsou 100% vegetariánské . Jedná se o čistě přírodní produkt bez jakýchkoli chemikálií, aditiv či levných plniv. V našich kapslích používáme vysoce účinný standardizovaný extrakt z rostliny. Zdůrazňujeme, že nepoužíváme syrový prášek z rostliny a nepřidáváme do kapslí žádné další přídavné látky. Více o účincích standardizovaných extraktů si přečtěte zde .

Složky směsi na podporu trávení Digestion Support:

Amla se popisuje v ajurvédě jako nejúčinnější bylina na omlazení. Nejen omlazuje celé tělo, ale dodává mu i důležité vitamíny, přičemž jej vnitřně „ochlazuje“, snižuje „teplo“ v rámci těla. Díky své kyselé chuti stimuluje vylučování žaludečních šťáv. Obsahuje přírodní kyselinu citrónovou a kyselinu askorbovou, které napomáhají trávení jídla. V naší směsi používáme divokou odrůdu amalaki, která je nesrovnatelně účinnější v porovnání s běžně používanými komerčními odrůdami.

Haritaki je další užitečnou bylinou pro snížení nadýmání a plynatosti. Potlačuje vznik plynů díky svému potenciálu „zahřívání“, přičemž také zmírňuje zácpu díky svým mírným projímavým účinkům.

Bahera je velmi užitečnou složkou velmi dobře známé směsi „Triphala“, je užitečná při překyselení a zácpě. Odstraňuje nadbytečnou energii „kapha“, která je hlavní příčinou ztráty apetitu. Odstraňuje povlak vytvořený nadbytečnou energií „kapha“ ze střev a napomáhá správnému vylučování šťáv.

Sounf (fenykl) je často používanou bylinou v indické kuchyni. Je užitečná v případě roztažení břišní oblasti plyny, při bolestech břicha způsobené plyny a překyselením, při zácpě.

Dhania (koriandr) je další užitečnou běžně používanou rostlinou. Zlepšuje apetit, ulevuje od zácpy a plynatosti.

Pippali (pepř) je velmi užitečný při zvyšování apetitu a při problémech s trávením. Posiluje celý trávicí systém, stimuluje játra, slinivku a střeva k vylučování trávicích šťáv.

Jeerak (kmín) se často používá v kuchyni. V Indii se používá pro svoji schopnost ulevit od bolesti při trávení způsobené plynatostí a nadýmáním. Zatímco výtažek z kmínu, fenyklu a koriandru ulevuje od problémů s nadýmáním, kmín zlepšuje i apetit.

 

Balení a složení Digestion Support Planet Ayurveda:

  • Balení: 60 ks kapslí.
  • Naše kapsle jsou 100% vegetariánské .
  • Doporučené dávkování: 1-2 kapsle 2-3 x denně.
  • Obsah 1 tobolky: až 500 mg standardizovaného extraktu.
  • 4:1 z plodů rostliny Emblica officinalis (amalaki) 100 mg, extrakt 4:1 z plodů rostliny Terminalia chebula (Haritaki) 100 mg, extrakt 3:1 z plodů rostliny Terminalia bellerica ( Bahera, Vibhitaki) 100 mg, extrakt 7: ze semen rostliny Foeniculum vulgare (Sounf, fenykl obecný) 50 mg, extrakt 10:1 ze semen rostliny Coriander sativum (Dhania, koriandr setý) 50 mg, extrakt 4:1 z plodů rostliny Pipper longum (Pippali, piepor dlouhý) extrakt 8:1 ze semen rostliny Cyminum cuminum (Jeerak, kmín římský) 50 mg.
  • potah tobolky z celulózy rostlinného původu.

 

Ajurvédské vlastnosti:

Vata = Pitta = Kapha –

 

Další informace:

VIDEO: Trávení a ajurvéda

Překyselení žaludku

Mohlo by vás zajímat:

Gymnema Sylvestrae (Gurmar) kapsle

Gymnema Sylvestrae (Gurmar) kapsle

Gurmar, latinsky Gymnema sylvestrae, se tradičně používá v ajurvédské medicíně při udržování normální hladiny cukru v...

Gugullipid kapsle

Gugullipid kapsle

Gugulipid snižuje tvorbu cholesterolu v játrech a jako antioxidant zabraňuje oxidaci cholesterolu. Používá se i při...

0 komentáøù

Pøidat komentáø

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zůstaňte v obraze!

Chcete pravidelně dostávat osvěžující a inspirativní obsah přímo do vaší e-mailové schránky? Přihlaste se k odběru novinek z „Život bez nemoci“ a získejte nejnovější články, exkluzivní tipy a speciální nabídky.