Calm Easy kapsle

Calm Easy Formula obsahuje ty nejlepší ajurvédské byliny ke zklidnění mysli – Brahmi, Ashwagandhu a Valeriánu. Každá z nich má příznivý vliv na nervovou soustavu, působí uklidňujícím dojmem a zároveň dodává energii. Kombinace doporučená zejména pro klidný spánek.

Kapsle Calm Easy Planet Ayurveda obsahují 3 nejúčinnější ajurvédské byliny ke zklidnění mysli. Doporučujeme především lidem, kteří pociťují vnitřní neklid a mají problém s usínáním navzdory tomu, že jsou unavení (kvůli nepokoji mysli).

Složení: 100% standardizovaný extrakt obsahuje

  • 300 mg standardizovaného extraktu v poměru 8:1 z listů rostliny bacopa monnieri (Brahmi).
  • 100 mg standardizovaného extraktu v poměru 10:1 z kořene rostliny Withania somnifera Dunal, čeleď Solanaceae, známé jako indický ženšen (Ashwagandha),
  • 100 mg standardizovaného extraktu v poměru 6:1 z oddenku rostliny valeriana wallichi (Tagar),

Potah tobolky je z celulózy rostlinného původu.

Kvalita: 100% přírodní kapsle, plněné 100% přírodním vysoce účinným extraktem. Tobolky nejsou plněny obyčejným práškem z rostlin. Obsahují násobně účinnější formu – standardizovaný extrakt. Více o účincích standardizovaných extraktů si přečtěte zde .

Balení: 60 kapslí á 500 mg (čistý extrakt, bez jakýchkoli přídatných látek a plniv)

Dávkování: 1-2 kapsle 2 x denně

Doporučení: Doporučujeme kombinovat s kapslemi Gotu kola pro podporu nervové soustavy a prokrvení mozku.

 

Brahmi (Bacopa monnieri):
  • Pravidelné užívání Brahmi s sebou přináší schopnost lépe zvládat stres a umožňuje potřebné uklidnění tkání mozku a nervového systému. Kromě jasnějšího myšlení Brahmi navozuje pocit klidu a spokojenosti. Má unikátní schopnost poskytnout novou energii a mentální sílu.
  • Brahmi má vynikající uplatnění u lidí s vysokou dávkou stresu, u kterých je klíčové jasné myšlení pod tlakem , pomáhá snížit nespokojenost a redukovat rozptylování zapříčiněné nervozitou, díky čemuž umožňuje dosáhnout koncentrace potřebné k vykonání fyzické či psychické práce pod stresem.
  • Více o účincích Brahmi se dozvíte v tomto videu .

Ashwagandha (Withania somnifera) :

  • Ašvagandaje v rámci ajurvédy nejlepším přírodním nervovým tonikem, patří mezi adaptogeny. Zklidňuje celý nervový systém. Napomáhá při léčbě onemocnění nervového systému. Uvolňuje stres a napomáhá normálnímu fungování nervového systému. Snižuje nervozitu, uklidňuje mysl a navozuje spokojenost mysli.
  • Často se podává pacientům, kteří trpí závratěmi, bezvědomím, depresemi. Potlačuje mentální a fyzickou slabost . Zvyšuje výkonnost svalů a odolnost. Posiluje tělo a omezuje únavu způsobenou nahromaděním negativních energií v těle. Funguje jako „rasayan“, tj. substance, která pomáhá při předčasném stárnutí a osvěžuje celé tělo.
  • Více o účincích Ashwagandhy se dozvíte v tomto videu .

Valeriana (Valeriana wallichi):

  • Valeriana je známá a populární bylinka iu nás. Nejvíce se cení jejího účinku na nervovou soustavu, kterou uklidňuje . Napomáhá vyrovnat se stresem a úzkostí a pomáhá v boji s depresí .
 
 

8 tipů pro lepší zvládání stresu

Adaptogeny

Mohlo by vás zajímat:

Gymnema Sylvestrae (Gurmar) kapsle

Gymnema Sylvestrae (Gurmar) kapsle

Gurmar, latinsky Gymnema sylvestrae, se tradičně používá v ajurvédské medicíně při udržování normální hladiny cukru v...

Gugullipid kapsle

Gugullipid kapsle

Gugulipid snižuje tvorbu cholesterolu v játrech a jako antioxidant zabraňuje oxidaci cholesterolu. Používá se i při...

0 komentáøù

Pøidat komentáø

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zůstaňte v obraze!

Chcete pravidelně dostávat osvěžující a inspirativní obsah přímo do vaší e-mailové schránky? Přihlaste se k odběru novinek z „Život bez nemoci“ a získejte nejnovější články, exkluzivní tipy a speciální nabídky.