Balení přípravků – Ischias

Speciální kombo balíček jako ajurvédská pomoc při ischiasu a dalších zánětlivých stavech nervů.

Combo Pack Ischias

Produkty obsažené v tomto Combo packu používá ajurvédská medicína k podpoře při léčbě ischiasu (zánětu sedacího nervu) i při léčbě zánětů jiných nervů, například zánětu trojklanného nervu .

Byliny obsažené v combo packu Ischias pomáhají při bolesti a zánětu a zklidňují podrážděné nervy .

 

Combo pack Ischias obsahuje: *

  • BoswelliaCurcumin – Tato kombinace obsahuje extrakt z Boswellie serrata a silný extrakt z kurkuminu. Spolu působí proti bolesti, otoku i zánětu. Podporují lepší prokrvení a pohyblivost v místě zánětu.
  • Gugullipid – Silný extrakt z Gugullu, která se v ájurvédě dlouhodobě používá spolu s Boswellií a Kurkumin proti bolesti a zánětu.
  • Ashwagandha – Ashwagandha zlepšuje schopnost těla udržet si fyzickou sílu a zlepšuje adaptaci organismu na různé typy stresu. Pomáhá udržet správnou výživu tkání a to zejména svalů a kostí. Zklidňuje celou nervovou soustavu.

*Pro více informací klikněte na název produktu.

3 x 100% přírodní kapsle, plněné 100% přírodním vysoce účinným extraktem. Tobolky nejsou plněny obyčejným práškem z rostlin. Obsahují násobně účinnější formu – standardizovaný extrakt. Více o účincích standardizovaných extraktů si přečtěte zde .

Produkty jsou bez jakýchkoli konzervantů, aditiv a plniv.

Dávkování a doba užívání ájurvédských bylin na ischias:

Pro co nejrychlejší výsledky doporučujeme užívat Boswellii Curcumin a Ashwagandhu v dávkování 2×2 tobolky denně, Gugullipid 1 tobolka 2x denně. Tobolky užívejte najednou.

Po cca 2 týdnech užívání byste měli cítit první výsledky.

 

Další informace o domácí léčbě ischiasu:

Ischias (zánět sedacího nervu)

Mohlo by vás zajímat:

0 komentáøù

Pøidat komentáø

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zůstaňte v obraze!

Chcete pravidelně dostávat osvěžující a inspirativní obsah přímo do vaší e-mailové schránky? Přihlaste se k odběru novinek z „Život bez nemoci“ a získejte nejnovější články, exkluzivní tipy a speciální nabídky.