Balení přípravků –Celiakie

Balíček přírodních produktů jako ajurvédská pomoc při léčbě celiakie.

Combo Pack Celiakie

Produkty obsažené v tomto Combo packu používá ajurvédská medicína na podporu při léčbě celiakie . Více informací o léčbě celiakie naleznete zde .

Combo pack Celiakie obsahuje: *

  • Triphala – Triphala je důležitá pro detoxikaci těla. Podle ajurvédy je to jediná cesta jak zlepšit stav při celiakii. Triphala je rovnovážnou směsí tří indických bylinných plodů a to haritaki, amalaki a bahera. Trpké účinky plodů slouží k povzbuzení tlustého střeva a tím přirozeně bez vedlejších účinků napomáhají vnitřnímu čištění.
  • Kurkumin – Kurkumin je účinný při mnoha problémech s trávením, jako je průjem, zánět střev či rakovina. Při léčbě celiakie se využívá jeho silný protizánětlivý účinek.
  • AllerG Care – Kombinace bylin na pomoc při různých typech alergií a intolerancí. Byliny mají protizánětlivý a antialergický účinek, pomáhají odstranit z těla toxiny a přinášejí úlevu při celiakii.  
  • Digestion Support – Zde naleznete až 7 druhů koření a ovocí, které napomáhají odstranit přebytečnou dóši KAPHA ze střev a celkově podporují trávení.

  *Pro více informací klikněte na název produktu.

 

4 x 100% přírodní kapsle, plněné 100% přírodním vysoce účinným extraktem. Tobolky obsahují násobně účinnější formu – standardizovaný extrakt. Více o účincích standardizovaných extraktů si přečtěte zde .

Produkty jsou bez jakýchkoli konzervantů, aditiv a plniv.

 

Dávkování a doba užívání ajurvédských bylin při Celiakii:

Pro co nejrychlejší výsledky doporučujeme užívat všechny byliny v dávkování 2×2 tobolky denně. Tobolky užívejte najednou.

Po cca 1 měsíc užívání za předpokladu, že dodržíte doporučení ohledně stravy , byste měli vidět první výsledky.

Mohlo by vás zajímat:

Balení přípravků – Ischias

Balení přípravků – Ischias

Speciální kombo balíček jako ajurvédská pomoc při ischiasu a dalších zánětlivých stavech nervů. Combo Pack Ischias...

0 komentáøù

Pøidat komentáø

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zůstaňte v obraze!

Chcete pravidelně dostávat osvěžující a inspirativní obsah přímo do vaší e-mailové schránky? Přihlaste se k odběru novinek z „Život bez nemoci“ a získejte nejnovější články, exkluzivní tipy a speciální nabídky.