Aloe Vitals Kapsle

Extrakt z Aloe Barbandesis v kapslích v poměru 3:1. Citelně silnější účinek než u běžně dostupných šťáv.

Kapsle Aloe Vitals Planet Ayurveda:

Složení: 100% standardizovaný extrakt z listů rostliny Aloe pravá (Aloe barbandesis) v poměru 3:1 , potah tobolky z celulózy rostlinného původu.

  • Obsah 1 tobolky: 500 mg extraktu z listů rostliny Aloe pravá (Aloe barbandesis)

Kvalita: 100% přírodní kapsle, plněné 100% přírodním vysoce účinným extraktem. Tobolky nejsou plněny obyčejným práškem z rostlin. Obsahují násobně účinnější formu – standardizovaný extrakt. Více o účincích standardizovaných extraktů si přečtěte zde .

Balení: 60 kapslí á 500 mg (čistý extrakt, bez jakýchkoli přídaných látek a plniv)

Dávkování: 1-2 kapsle 1-2 x denně

 

Popis Aloe Vitals:

Aloe je u nás velmi dobře známá rostlina. O její síle mluví fakt, že dokáže růst všude, není náročná na podmínky, přežije i v interiéru. Existuje více než 200 různých druhů Aloe. Mezi nimi se pro léčebný účel používají především 4.

Za nejúčinnější v rámci rodiny Aloe se považuje Aloe Barbadensis. V minulosti používaly Aloe především ženy k léčbě různých kožních problémů a také k omlazení a zjemnění pleti. Je to zároveň jedna z nejsilnějších bylin pro detoxikaci organismu, včetně detoxikace od těžkých kovů. V tomto případě doporučujeme kombinovat s Indickou Echinaceou .

V první řadě si najde využití při různých kožních onemocněních , včetně chronického ekzému. Vitamíny C a E, které aloe vera obsahuje, pomáhají kůži zregenerovat se po zánětu , který doprovází mnohá kožní onemocnění. Pomáhá zvlhčovat pokožku – udržuje suchou kůži dostatečně hydratovanou. Podporuje zdravou obnovu kůže a pomáhá kůži efektivně tvořit obrannou bariéru .

Aloe ale nepomáhá jen při kožních problémech. Používá se také při ženských problémech jako je nepravidelná menstruace, PMS syndrom, cysty na vaječnících. Tehdy doporučujeme kombinovat s Female Health Support. Aloe se používá také při endometrióze . K tomuto účelu jsme pro Vás připravili balíček Endometrióza , který ji obsahuje.

Ajurvéda ji využívá také k čištění krve, při onemocnění jater a ledvin, jako podporu při léčbě rakoviny, při žaludečních vředech, vysokém krevním tlaku a zánětech v těle.

Extrakt z Aloe se využívá u žen při chybějící menstruaci k vyvolání menstruace , resp. k zesílení menstruace . Ženám s již příliš silnou menstruací Aloe nedoporučujeme užívat. Vhodná pro ně je Shatavari.

Z hlediska ajurvédy má aloe vera tyto účinky:

  • ochlazuje,
  • očišťuje,
  • je hořká,
  • zlepšuje zrak,
  • pomáhá snížit nadbytečnou váhu,
  • omlazuje,
  • zvyšuje staminu,
  • podporuje sílu,
  • funguje jako afrodiziakum pro ženy i muže.

 

Zajímavé informace o Aloe Vera:

Léčivé vlastnosti Aloe Vera

Aloe Vera a ajurvédská medicína

Atopický ekzém – příčiny a ajurvédská léčba

 

Mohlo by vás zajímat:

Gymnema Sylvestrae (Gurmar) kapsle

Gymnema Sylvestrae (Gurmar) kapsle

Gurmar, latinsky Gymnema sylvestrae, se tradičně používá v ajurvédské medicíně při udržování normální hladiny cukru v...

Gugullipid kapsle

Gugullipid kapsle

Gugulipid snižuje tvorbu cholesterolu v játrech a jako antioxidant zabraňuje oxidaci cholesterolu. Používá se i při...

0 komentáøù

Pøidat komentáø

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zůstaňte v obraze!

Chcete pravidelně dostávat osvěžující a inspirativní obsah přímo do vaší e-mailové schránky? Přihlaste se k odběru novinek z „Život bez nemoci“ a získejte nejnovější články, exkluzivní tipy a speciální nabídky.